Uncategorized

Кому належать і скільки заробляють МФО

Чистий дохід у 2019 році – 701 млн грн, у 2018 році – 167 млн грн (+319%). Чистий дохід у 2019 році – 748 млн грн, у 2018 році – 162 млн грн (+361%). В Україні у Раті Тчелідзе ще три компанії, які займаються Повна вартість кредиту кредитуванням, наданням фінансових послуг і комп’ютерним програмуванням. Він також є засновником холдингу Axios Capital Limited, який об’єднує ряд кредитних організацій в різних країнах.

мфо belkacredit

До сфери його відповідальності входили питання стратегії, інвестицій, фінансів та ризиків. Братів Кацуб в 2015 році звинуватили у змові з метою розкрадання держкоштів у особливо великих розмірах. Зокрема, Олександр підозрювався в зловживанні службовим становищем на посаді заступника голови правління «Нафтогаз України» (2012−2014). Про Олену Катеринчик практично нічого не відомо. Відповідно до відкритих даних державних реєстрів, Катеринчик є також співзасновницею ТОВ «Біг брейн діджитал маркетинг», ТОВ «Артджокер диджитал» та ТОВ «Стандарт фінанс».

Moneyveo, MyCredit та інші “швидкогроші”: кому належать і скільки заробляють мікрофінансові організації

За версією правоохоронців, він підписав акти виконаних робіт на 285 млн грн за нібито проведені дослідження нафтогазових родовищ на шельфі Чорного моря. Крім того, він підозрювався у спробі розтрати майна “Нафтогазу”, зокрема 3,4 млрд куб м газу майже на 12 млрд грн. Холдінг з «25-річним досвідом управління активами» спеціалізується на розвитку fintech-проєктів в сфері небанківського вычислить мошенника по карте приватбанка кредитування. Понад десять підприємств групи працюють в Польщі, Україні, Румунії, Молдові, Росії «постійно розширюючи географію присутності». За два дні липня 2019 року Катеринчик отримала від партії Шарія 1 млн грн за розміщення агітаційних матеріалів у соціальних мережах і на веб-сайтах. Про Віктора Тополова відомо набаго більше, через його бізнес інтереси і політичну діяльність.

Чистий дохід у 2019 році – 2,986 млрд грн, у 2018 році – 910 млн грн (+228%). З отриманої вибірки ЕП обрала 20 організацій з найбільшим показником “чистий дохід від реалізації продукції”. Чистий дохід в 2019 році — 165 млн грн, в 2018 році — 92 млн грн (+79%). Власники — Валентин Мужук і Михайло Власенко. Власником ТОВ «КФ.ЮА», яке працює на ринку мікрокредитування під брендом KF.ua, є Анна Пуріна.

мікрокредити україна

До приходу в СКМ Айсатуров обіймав посаду старшого керівника проектів у московському та еміратському офісах міжнародної консалтингової компанії McKinsey&Company. В СКМ відповідав за розвиток гірничо-металургійного бізнесу.

Фінансові результати 2020 року компанії оприлюднять у першій половині 2021 року. Державного реєстру фінансових установбуло включено 966 фінансових компаній, з яких 783 мали ліцензії на видачу кредитів. Одноосібним бенефіціаром ТОВ «СС ЛОУН» (бренд CCloan) є грузин Раті Тчелідзе. Власником ТОВ «Мілоан» (бренд Miloan) є Родіон Бутко.

Найскладніша зима позаду: як попри війну Україна посилює свою енергонезалежність

Верифіковану банком інформацію про продукти та послуги можна подивитись на офіційному сайті відповідного банку. Повідомлення про помилку успішно надіслано. Він вивчився на юриста в Тбіліському державному університеті імені Іване Джавахішвілі. Продовжив https://165.22.56.170/mikrozajm-i-mikrokredit-na-kartu-onlajn/ освіту в сфері міжнародної комерції і торгового права в Стокгольмському університеті та згодом в Амстердамському вільному університеті. Про самого Михайла Лизанця інформації дуже мало, незважаючи на те, що він дав декілька комплементарних інтерв’ю.

мфо belkacredit

В рейтингу ТОВ «КФ.ЮА» чи не наймолодший гравець — як мікрофінансова організація компанія зареєстрована менше двох років тому. ТОВ «Фінансова компанія «Центр фінансових рішень» (бренд КредитМаркет) повністю належить 60-річному банкіру Сергію Тігіпко. Одночасно в Україні Трофімовас володіє долгосрочный кредит на карту без справки о доходах рядом інших компаній (зокрема лізинговою), які як і ТОВ «Авентус Україна» є частиною литовської Aventus Group. 63-річна Наталія Гордієнко є колишньою дружиною Володимира Кацуби, народного депутата, члена Партії регіонів (до 2014 року), пізніше — депутатської групи «Партія «Відродження».

“Швидко Гроші”

Однак, як виявилося, українці проявили значний запит, особливо щодо кінопоказів. Після виходу публікації, матеріал було доповнено інформацією про мікрофінансову організацію “Швидко Гроші”. Власники онлайн кредиты 365 дней в году – болгари Неделчо Спасов і Станімір Васілєв. Moneyveo 23-річний Лизанець заснував у 2013 році спільно з 68-річним Віктором Тополовим. Інформація на даній сторінці не є рекламою банківських послуг.

  • Одноосібним бенефіціаром ТОВ «СС ЛОУН» (бренд CCloan) є грузин Раті Тчелідзе.
  • З отриманої вибірки ЕП обрала 20 організацій з найбільшим показником “чистий дохід від реалізації продукції”.
  • Холдінг з «25-річним досвідом управління активами» спеціалізується на розвитку fintech-проєктів в сфері небанківського кредитування.

Зареєстровано 11 листопада 2010 року. В СКМ він відповідав за розвиток гірничо-металургійного бізнесу. Закінчив казахський Національний технічний університет за спеціальністю “Економіка та управління підприємством”, має ступінь МВА школи бізнесу при Джорджтаунському університеті (Вашингтон, https://emchange.de/2022/11/01/luchshie-sposoby-ispravlenija-plohoj-kreditnoj/ США). MyCredit видає позики на суму від 100 грн до 12 тис грн на 1-30 днів під базову процентну ставку 1,99% на день, що відповідає 726% річних. Підготували рейтинг двадцяти найбільш прибуткових мікрофінансових організацій і знайшли інформацію про власників кожної з них.

Заявка успешно отправлена

На початку 90-х Тополов володів компанією «Вугілля-Південь» і ВАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Стахановська». Остання свого часу була одним з найбільших в країні виробників вугільного концентрату для коксохімічного виробництва. На початку 1990-х років познайомився з Леонідом Кучмою, який тоді був директором заводу “Південмаш”.

Докладна інформація про засновника відсутня. Власником ТОВ “КФ.ЮА”, яке працює на ринку мікрокредитування під брендом KF.ua, є Анна Пуріна.

“КредитМаркет”

Global Credit (ТОВ «Глобал кредит»). Чистий дохід в 2019 році — 182 млн грн, в 2018 році — 105 млн грн (+73%). Власники -Михайло Восканіян (9,09%), Євген Коган (40,905%) та Йосип Шафіров. Чистий дохід займ без отказа в 2019 році — 190 млн грн, в 2018 році — 114 млн грн (+66%). Власники — болгари Неделчо Спасов і Станімір Васілєв. Чистий дохід в 2019 році — 353 млн грн, в 2018 році -143 млн грн (+146%).

  • Верифіковану банком інформацію про продукти та послуги можна подивитись на офіційному сайті відповідного банку.
  • В 1991 став заступником голови правління банку «Дніпро».
  • Чистий дохід у 2019 році – 561 млн грн, у 2018 році – 207 млн грн (+171%).
  • В Україні у Тчелідзе є три інші компанії, які займаються кредитуванням, наданням фінансових послуг і комп’ютерним програмуванням.
  • Чистий дохід в 2019 році — 353 млн грн, в 2018 році -143 млн грн (+146%).

Чистий дохід в 2019 році — 173 млн грн, в 2018 році — 37 млн грн (+367%). Власники — Кіструга Оксана, Джекі Леві, Тамасі Бен Йозеф, Гай Бен-Леві (Ізраїль), Віка Баширов, Давід Узарашвілі (Грузія). Cashberry (ТОВ «Фінансова компанія «Інвест фінанс»). Чистий дохід в 2019 році — 221 млн грн, в 2018 році — 20 млн грн (+1005%). Бенефіціаром ТОВ «Бі ел джи мікрофінанс», яка працює під брендом Cashpoint, є Родіон Бутко, якому також належить Miloan.

КредитМаркет

Не менш відомі сини Кацуби — 42-річний Сергій і 34-річний Олександр. В 2011 році його частку та частки братів Константиновських (загалом 68,2%) в девелопері KDD Group за $ 16 млн придбав бізнесмен Андрій Веревський. В 2006 році «Індекс-банк», співвласником якого був Віктор Тополов, за $ 260 млн придбав французький Credit Agricole S.A. Матеріали з плашкою СПЕЦПРОЄКТ та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах. Підбірка мобільних застосунків, які допоможуть контролювати власні фінанси та планувати бюджет. Як нерухомість Оксани Марченко в Україні використовувалася для фінансування російських правоохоронців та підривної діяльності в Україні. Через військову агресію Украины сфера розваг та відпочинку могла зникнути.

У 2006 році Індекс-банк, співвласником якого був Тополов, за 260 млн дол придбав французький Credit Agricole S.A. Загальнодоступною інформацією, більшість контролерів МФО невідомі широкому загалу, а про прибутки цих організацій можна лише здогадуватися.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button